LA EUROMED MAI IEFTIN CA LA STAT

La Euromed mai ieftin ca la Stat

La Euromed mai ieftin ca la Stat! Probabil veti spune ca legile din Romania ofera populatiei gratuitate la serviciile medicale, interventii si tratamente  in cadrul spitalelor si cabinetelor din sistemul de stat. Pe hartie chiar asa este, dar realitatea ne confirma altceva.

La Euromed mai ieftin ca la Stat

In realitate bolnavii nu pot beneficia de nici un serviciu medical daca nu ofera macar…  o mica atentie(in bani sau bauturi fine, cafea , ciocolata etc.).  Mai mult, lipsa de personal din sistemul sanitar gratuit si numarul mare de bolnavi, produce o discrepanta majora, Se ajunge deci la cozi interminabile, nervi si frustrari.

De aceea ganditi-va bine cand alegeti un centru sanitar de stat, poate fi mai scump decat unul privat si sa nu scapati de aglomeratie si stat pe la usi.

La Euromed mai ieftin ca la Stat

La Euromed mai ieftin ca la Stat. Ne bazam pe un pachet de servicii medicale de cea mai buna calitate, la cele mai mici preturi de pe piata. Avem un program de functionare al cabinetelor care merge asemeni un ceas elvetian. Pacientii nu irosesc timpul si primesc tratamente personalizate si plan de investigatii. Totul la vedere, cu chitante care sa explice banii cheltuiti.

La Euromed mai ieftin ca la Stat

Tot la noi poti obtine toate avizele necesare pentru obtinerea/preschimbarea/pierderea permisului de conducere, a permisului pot arma sau pentru siguranta circulatiei.

Detinem apart ecograf ultraperformant, laborator de analize si serviciul de asistenta la domiciliul bolnavului.

Programul de functionare a Policlinicii cu plata Euromed este zilnic, de luni pana vineri, cu incepere de la ora 08.30-17.30. Pentru programari puteti apela unul dintre numerele noastre de telefon.